Të gjitha kategoritë

Fletë akrilike

Shtëpi> Produkte > Fletë akrilike

Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari
Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari
Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari
Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari
Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari

Fletë pasqyre e drejtpërdrejtë nga fabrika Ngjitëse muri me fletë pasqyre reflektuese xhami plastike 1mm e trashë argjendi fletë akrilike pasqyrë ari

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Fletë akrilike pasqyre
Lloji: Fletë akrilike
Materiali: akrilik
Emri i markës: NILIN
Trashësia: 1-80mm
Madhësia: 1220 * 2440 mm ose madhësia e personalizuar.
Ngjyra: Transparente, blu, bronz, jeshile, opal ose ngjyra me porosi

HETIM
  • Features produktit
  • Detaje dhe të dhëna të detajuara
  • Aplikime tipike
Features produktit
Vendi i origjinësKinë
Brand NameNILIN
Numri ModelAS-Lj-102
CertifikimISO9001
Minimale Rendit Sasia100 kg
Çmimi1.2-3 USD/KG
paketëPaletë
Koha e dorëzimitRreth 5-7 ditë pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesësE negociuar
Furnizimi Aftësia3000 ton në muaj
Detaje dhe të dhëna të detajuara

1

2

3

Masat1220 * 2440 mm ose madhësi me porosi
Trashësia1-80mm
TipiFletë akrilike
paketëPaletë


Përshkrim
● Emri i produktit: Fletë akrilike pasqyre
● Lloji: Fletë akrilike
● Materiali: Akrilik
● Emri i markës: NILIN
● Trashësia: 1-80 mm
● Madhësia: 1220*2440mm ose madhësia e personalizuar.
● Ngjyra: Transparente, blu, bronzi, jeshile, opal ose ngjyra me porosi
● Veshje UV: Varet nga nevoja e klientëve.
● Paketimi: Paleta me letër kraft
● Përdorimi: Ekrani, Dekorimi, Arkitektura, Reklamimi, Transporti, Mjekësia dhe industri të tjera

Aplikime
● Kuti me dritë
● Tabela e shenjave të jashtme
● Tabela e sinjalistikës
● Material reklamues
● Material dekorimi
● Rafti i ekranit
● Produkt ditor
● Mobilje
● Mur zhurmues
● Drita e dritares
● Dritaret e trenit dhe makinave
● Produkt artizanal
● Paketimi i ushqimit
● Akuarium akrilik
● Produkt për banjo

Përparësia konkurruese
● mma 100% e re e virgjër
● Transmetim i lartë i dritës
● Shtypja UV mund të përdoret jashtë për 10-15 vjet
● Toleranca brenda 0.1 mm
● Cilësi e shkëlqyer dhe shërbim i mirë.
● Fleta akrilike përdoret gjerësisht në industrinë e ekspozimit, dekorimit, arkitekturës, reklamimit, transportit, mjekësisë dhe industrive të tjera.


Cfare mund te bej per ju

Ne jemi një kompani mbarëbotërore, kudo që të jeni, ne jemi atje për t'ju ndihmuar, kështu që le të lidhemi!

whatsapp