Të gjitha kategoritë

Fletë e valëzuar polikarbonat

Shtëpi> Produkte > Fletë e valëzuar polikarbonat

10 vjet garanci PC plastike transparente Fletë çati polikarbonat valëzuar për ndërtimin e çatisë serrë dhomë dielli
10 vjet garanci PC plastike transparente Fletë çati polikarbonat valëzuar për ndërtimin e çatisë serrë dhomë dielli
10 vjet garanci PC plastike transparente Fletë çati polikarbonat valëzuar për ndërtimin e çatisë serrë dhomë dielli

10 vjet garanci PC plastike transparente Fletë çati polikarbonat valëzuar për ndërtimin e çatisë serrë dhomë dielli

Përshkrim i shkurtër:

Sigurohuni që goditja e dritës së dukshme të mbrojë sa më shumë nxehtësi të jetë e mundur, ekuivalente me panelet e zakonshme me efekt më të mirë të kursimit të energjisë të izoluar plotësisht nga rrezet ultravjollcë, shkallë të lartë zjarri dhe kapacitet të fortë mbajtës presioni

HETIM
  • Features produktit
  • Aplikime tipike
Features produktit
Artikullvlerë
garanciMë shumë se 5 vjet
Shërbimi pas shitjesMbështetje teknike në internet, trajnim në vend
Aftësia e Zgjidhjes së ProjektitTë tjerët
Aplikacioni jashtëm
Stili i Dizajnitmodern
Vendi i origjinësKinë, Jiangsu
Brand NameNilin
Numri Modelnilin4
TipiPC
AplikacionNdërtim
Ngjyra Customized
KeywordFletë e ngulitur nga polikarbnati
SipërfaqePerformanca anti-UV
Moq100
AvantazhTransparencë e shkëlqyer
UVShtresë Mbrojtëse UV
  • x-1

  • x-2

  • x-3

Cfare mund te bej per ju

Ne jemi një kompani mbarëbotërore, kudo që të jeni, ne jemi atje për t'ju ndihmuar, kështu që le të lidhemi!

whatsapp