Të gjitha kategoritë

Fletë Hollow e Polikarbonatit

Shtëpi> Produkte > Fletë Hollow e Polikarbonatit

Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan
Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan
Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan
Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan
Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan

Fletë serë polikarbonat 100% e virgjër lexan

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: fletë polikarbonate me shumë mure
Lloji: Fletë e zbrazët
Materiali: Polikarbonat

HETIM
 • Features produktit
 • Detaje dhe të dhëna të detajuara
 • Aplikime tipike
Features produktit
PronëMetoda e dërgesësMetoda e dërgesësNjësitëvlerë
Dendësi
D-1505g / cm21.2
Temperatura e devijimit të nxehtësisëGB / T1634D-648° C135
Vlerësimi i zjarritGB / T8624UL94nivelB1/V2
Temperatura e Shërbimit - Afatgjatë

° C-40 - 120
Koeficienti i zgjerimit linear termikGB / T1036D-696mm/m°C0.065
Rezistenca në tërheqje në rendimentGBT / 1040D-638MPA62
Zgjatimi në pushimGB / T1040D-639%> 80
Shigjetë në rënieGB/T14153AISO 6603 / 1më shumë1/10
Transmetimi UVGB / T2680
%0
Detaje dhe të dhëna të detajuara
 • p-2

 • p-3

 • p-4

  Cfare mund te bej per ju

  Ne jemi një kompani mbarëbotërore, kudo që të jeni, ne jemi atje për t'ju ndihmuar, kështu që le të lidhemi!

  whatsapp