Të gjitha kategoritë

Fletë e ngurtë polikarbonat

Shtëpi> Produkte > Fletë e ngurtë polikarbonat

Lëndë e parë plastike për pc me cilësi të lartë me gërvishtje të nxehtë, fletë polikarbonate për çati të çatisë së fortë
Lëndë e parë plastike për pc me cilësi të lartë me gërvishtje të nxehtë, fletë polikarbonate për çati të çatisë së fortë
Lëndë e parë plastike për pc me cilësi të lartë me gërvishtje të nxehtë, fletë polikarbonate për çati të çatisë së fortë
Lëndë e parë plastike për pc me cilësi të lartë me gërvishtje të nxehtë, fletë polikarbonate për çati të çatisë së fortë

Lëndë e parë plastike për pc me cilësi të lartë me gërvishtje të nxehtë, fletë polikarbonate për çati të çatisë së fortë

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Fletë polikarbonate e ngurtë
Lloji: Fletë e ngurtë
Materiali: Polikarbonat
Emri i markës: NILIN
Trashësia: 4-12mm
Madhësia: 1220 * 2440 mm ose madhësia e personalizuar.
Ngjyra: Transparente, blu, bronz, jeshile, opal ose ngjyra me porosi

HETIM
  • Prezantimi i videos së produktit
  • Features produktit
  • Detaje dhe të dhëna të detajuara
  • Aplikime tipike
Prezantimi i videos së produktit
Features produktit
Vendi i origjinësKinë
Brand NameNILIN
Numri ModelSolid-lj-001
CertifikimISO9001
Minimale Rendit Sasia100 kg
Çmimi1.2-3 USD/KG
paketëPaletë
Koha e dorëzimitRreth 5-7 ditë pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesësE negociuar
Furnizimi Aftësiaton 3000 në muaj
Detaje dhe të dhëna të detajuara

1

2

4

Masat1220 * 2440 mm ose madhësi me porosi
Trashësia0.25-30mm
TipiFletë e ngurtë pc
paketëPaletë


Përshkrim
● Emri i produktit: Fletë polikarbonate e ngurtë
● Lloji: Fletë e ngurtë
● Materiali: Polikarbonat
● Emri i markës: NILIN
● Trashësia: 4-12 mm
● Madhësia: 1220*2440mm ose madhësia e personalizuar.
● Ngjyra: Transparente, blu, bronzi, jeshile, opal ose ngjyra me porosi
● Veshje UV: Varet nga nevoja e klientëve.
● Paketimi: Paleta me letër kraft
● Përdorimi: Serë / Çati / Kasolle / Tenda / Dritare / Derë / Kapakë / Kopsht / Dhomë dielli / Pjergull

Aplikime
● Projekti i ruajtjes së nxehtësisë dhe hidroizolimit të serave, dhomës së diellit, kopshtit etj.
● Çarçaf çati dhe mbulesë dielli për ndërtesa zyra, dyqane, hotel, stadium, shkollë, qendër argëtimi, spital, etj.
● Dritar, ndriçim për korridoret, ballkonin, kalimet dhe hyrjet e metrosë, vendkalimet.
● Bëje vetë (DIY), tendë, tendë.
● Kuti llambash reklamimi, tabela.

Përparësia konkurruese
● Izolimi i nxehtësisë dhe ruajtja e nxehtësisë.
● Kundër rrezatimit UV dhe kundër plakjes.
● Fortësi e lartë dhe peshë e lehtë.
● Cilësi e shkëlqyer dhe shërbim i mirë.

Cfare mund te bej per ju

Ne jemi një kompani mbarëbotërore, kudo që të jeni, ne jemi atje për t'ju ndihmuar, kështu që le të lidhemi!

whatsapp