Të gjitha kategoritë

Fletë polikarbonate e stampuar dhe e valëzuar

Shtëpi> Produkte > Fletë polikarbonate e stampuar dhe e valëzuar

Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat
Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat
Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat
Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat
Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat

Fabrika e shitjes direkte serë serrë UV fletë transparente të valëzuar polikarbonat

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Biletë ajrore termike, kartë fluturimi, kartë fluturimi
Materiali: PC
Emri i markës: Nilin
Ngjyra: Customized
Madhësia: 50000*1220mm Madhësia e personalizuar

HETIM
  • Features produktit
  • Detaje dhe të dhëna të detajuara
  • Aplikime tipike
Features produktit
Vendi i origjinësKinë
Brand NameNilin
Numri ModelJg
CertifikimISO9001
Minimale Rendit Sasia100 metra katrorë
Çmimi7 USD-8 USD
detajet e paketimitLetër Kraft,
Koha e dorëzimitrreth 5-7 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësnegociuar
Furnizimi Aftësia500 ton në muaj
Detaje dhe të dhëna të detajuara

_DSC1223

f9594b7f919d08c3800f45f28e9063d_proc

MasatMadhësia e personalizuar, 50000mmx1220mm, etj.
Hollësia1.2-3mm
Tipifletë e valëzuar polikarbonat
paketëPaleta


Përshkrim
Name Emri i produktit: Bileta termale e linjës ajrore, karta e hipjes, karta e konviktit të linjës ajrore
● Materiali: PC
● Emri i markës: Nilin
● Ngjyra: E personalizuar
● Madhësia: 50000*1220mm Madhësia e personalizuar
● Lloji: Fletë me reliev
● Pallto: mirë dhe e barabartë
● Paketimi: paketim OEM, paketim neutral, Paleta
● Përdorimi: Serë / Çati / Kasolle / Tenda / Dritare / Derë / Kapak

Aplikime
● Çarçaf çati dhe mbulesë dielli për ndërtesa zyra, dyqane, hotel, stadium, shkollë, qendër argëtimi, spital, etj.
● Dritar, ndriçim për korridoret, ballkonin, kalimet dhe hyrjet e metrosë, vendkalimet.
● Bëje vetë (DIY), tendë, tendë.
● Kuti llambash reklamimi, tabela.

Përparësia konkurruese
● Izolimi i nxehtësisë dhe ruajtja e energjisë.
● Kundër rrezatimit ultravjollcë, kundër plakjes.
● Fortësi e lartë.

Cfare mund te bej per ju

Ne jemi një kompani mbarëbotërore, kudo që të jeni, ne jemi atje për t'ju ndihmuar, kështu që le të lidhemi!

whatsapp